Конкурс ТОП БЛОГЕРІВ!

Блогери-студенти! Ви щодня шукаєте привід хайпанути та монетизувати власну популярність? Можемо допомогти!

Час помірятися кількістю підписників і опублікувати рейтинги крутих інфлюенсерів, що здобувають освіту у ПНУ. Час, аби ваші імена знали всі профі та рекламодавці України!

Прикарпатський університет складе ТОП-20 найпопулярніших за кількістю підписників блогерів з числа наших студентів у чотирьох номінаціях:

Кращий тіктокер

Кращий інстаблогер

Кращий ютубер

Кращий ТГ-блогер

Ці рейтинги дозволять вам не тільки стати відомими, а й увійти у номінанти на премію ТОП БЛОГЕРІВ.

Заявку на участь у конкурсі з посиланням на власну сторінку чи канал може надіслати будь-хто із студентів ПНУ, зареєстрованих у чотирьох перерахованих соціальних мережах.

ПНУ складе і опублікує відповідні рейтинги, а експертна рада з відомих блогерів України та Прикарпаття, журналістів, представників шоу-бізнесу та реклами визначіть топчик найкращих з усіх номінацій.

Стартуємо сьогодні 19 березня 2024 року. Дедлайн 26 березня!

Заявку на участь у конкурсі блогерів шліть у дірект @pnu_vs_official

Давай, не гальмуй, а у рейтингах хайпуй!