Вічна памʼять!

29 квітня 2024 року після важкої хвороби на 49-му році життя відійшла у вічність доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії та методики дошкільної та спеціальної освіти Галина Василівна Борин (03.02.1976-29.04.2024).

Світла і вічна пам’ять про Галину Василівну назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив, шанував, хто жив і працював поруч із нею, студентів, яких вона навчала. Щирі співчуття рідним та близьким!

Галина Василівна Борин народилася 3 лютого 1976 році у м. Калуш.

Впродовж 1993-1998 рр. – навчалася в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника за спеціальністю «Початкове навчання». Здобула кваліфікацію вчителя початкових класів та музики.

З 2004 р. по 2008 р. навчалася в аспірантурі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за спеціальністю 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти.

Професійна діяльність Галини Василівни Борин почалася з 1999 р. – на посаді вчителя початкових класів.

Впродовж 2003-2005 рр. працювала вихователем дітей дошкільного віку в ЗДО.

З 2005 р. по 2010 р. – асистент кафедри теорії та методики дошкільної освіти ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

У 2009 р. Борин Галина Василівна успішно захистила кандидатську дисертацію на тему «Організаційно-педагогічні умови підготовки майбутніх педагогів до роботи з батьками дітей раннього віку».

З вересня 2010 р. переведена на посаду доцента кафедри теорії та методики дошкільної освіти ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

У 2023 р. Галина Василівна захистила докторську дисертацію на тему «Підготовка майбутніх вихователів до формування художньо-конструктивної діяльності дітей дошкільного віку».

З 1 січня 2024 р. – професор кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти.