Пропозиції для наших студентів від Міжнародного Альянсу Професійної Бізнес-Eліти

В Прикарпатському національному університеті відбулася зустріч студентів та викладачів кафедри обліку і оподаткування з представниками британського Міжнародного Альянсу Професійної Бізнес-Eліти (INTERNATIONAL ALLIANCE OF PROFESSIONAL BUSINESS ELITES (IAPBE) та Спілкою бухгалтерів Прикарпаття, яка є акредитованим провайдером IAPBE у Західному регіоні.

Представники IAPBE – Любов Косовець – директор та Каріна Корнієнко – директор з розвитку міжнародної сертифікації IAPBE у країнах Європи та Азії, а також Ірина Лусникова – директор Міжнародного центру підвищення кваліфікації “Alterra” розказали про діяльність Міжнародного Альянсу, особливості професійного росту і розвиток фахівців спеціальності “Облік і оподаткування” за навчальними програмами, які пропонує IAPBE, з можливістю подальшої міжнародної сертифікації.

Зокрема, студентам запропоновано безкоштовне навчання за напрямами міжнародний бухгалтер та фінансовий менеджер.

Голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття Ольга Брегін розказала як навчатися і складати іспити, щоб отримати міжнародний диплом.

Активну участь в обговоренні запропонованих студентам навчальних програм взяли: завідувач кафедри обліку і оподаткування Іван Баланюк; професор кафедри Людмила Сас; доценти кафедри, заступники декана економічного факультету Тарас Гнатюк та Віталій Шкромида; асистент кафедри Тетяна Кузьмін.