Професор Володимир Лущак – найбільш цитований науковець України

Відповідно до даних наукометричної бази Scopus професор Прикарпатського національного університету, відомий український біохімік, доктор біологічних наук, завідувач кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук Володимир Лущак досяг індексу Гірша-40 (h-index)!

Станом на березень 2021 року науковець опублікував у Scopus 208 публікацій, яких загальна кількість цитувань становить 6847. Зокрема, лише стаття «Environmentally induced oxidative stress in aquatic animals», опублікована в 2011 році у журналі першого квартиля «Aquatic Toxicology», була процитована 1270 разів.

Варта відзначити, що загалом науковцями Прикарпатського національного університету опубліковано в наукометричній базі даних Scopus 1126 публікацій, загальна кількість їх цитувань – 11531, Індекс Гірша (h-індекс) – 46.

Довідково

Scopus – найбільша в світі реферативна і аналітична база наукових публікацій і цитувань видавничої компанії Elsevier.

Індекс Гірша (Xірша) h-index – це наукометричний показник, який є кількісною характеристикою продуктивності вченого, групи вчених, університету в цілому. Індекс розраховується на основі сортування цитувань робіт дослідника. Кількість цитувань – це показник наукової впливовості, прийнятий у науковому світі показник вагомості праць вченого.