12 учнівських команд перемогли в I етапі гри «Шлях Василя Стефаника»

23 квітня у рамках відзначення 150-літнього ювілею патрона Прикарпатського університету Василя Стефаника викладачі ПНУ за сприяння та підтримки ректора Ігоря Цепенди  провели І етап обласного онлайн-турніру комп’ютерної гри-вікторини «Шлях Василя Стефаника» для шкіл Івано-Франківщини. У ньому взяли участь 78 команд, серед яких команди також із Закарпаття.

Перед початком турніру організатори привітали учасників гри на ZOOM-платформі. Зокрема, доцентка кафедри філології Коломийського навчально-наукового інституту Галина Волощук висловила подяку всім старшокласникам-учасникам та їх вчителям, які ретельно підготувалися до гри. Про правила гри нагадала доцентка кафедри філології цього ж інституту Ольга Русакова. Вона звернула увагу команд, що бали нараховуються за двома критеріями – правильність та швидкість відповіді. Тобто, чим більше часу використано на роздуми, тим нижчий бал. Професор кафедри української літератури ПНУ Олександр Солецький привітав команди-учасниці та побажав успіхів у подоланні турнірних кроків.

Також усі команди були запрошені до челенджу на сторінках Facebook «Фото гри під час гри», де висвітлювали світлини та емоції своїх команд під час онлайн-турніру «Шлях Василя Стефаника».

Тож, за результатами I етапу стали відомі команди, які гратимуть у фінальну гру в стінах Прикарпатського університету. Це – 12 команд.

1.

12.

Прутівський ліцей імені Володимира Самійленка Снятинської міської ради

1211 балів

Після завершення I етапу комп’ютерної гри-вікторини  організатори отримали безліч слів подяки від учнів та учителів за цікаву та інноваційну розробку, яка посприяла глибшому вивченню життєвого і творчого шляху геніального українського письменника ХХ століття Василя Стефаника.

Відповідно до умов гри-вікторини II етап відбудеться 13  травня в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Авторський колектив та організатори онлайн-турніру: Галина Волощук – кандидат філологічних наук, доцент кафедри філології  Коломийського навчально-наукового інституту;  Ольга Русакова – кандидат філологічних наук, доцент кафедри філології Коломийського навчально-наукового інституту; Олександр Солецький – доктор філологічних наук, професор кафедри української літератури Факультету філології; Віктор Ровінський  –  кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем Факультету математики та інформатики; Вадим Дудін – художнє оформлення гри.

• Перший етап гри - Шлях Василя Стефаника